Infolinka telefon Vodní zdroje +420 266 779 114
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Technologie > ALLU

ALLU

Chcete vyčistit kontaminovanou zeminu přímo na místě, tedy bez nutnosti ji naložit a odvést do střediska pro stabilizaci odpadů? S naším systému Allu je to možné. Tato technologie je určená právě pro stabilizaci zemin v místě jejich kontaminace, kdy do půdy přidáme vhodná aditiva a nebezpečné látky díky nim přestanou ohrožovat životní prostředí. Odborníci znají tuto metodu pod názvem solidifikace in situ a její největší výhodou jsou právě úspory nákladů.

Proč nám svěřit stabilizaci zemin?

  • Máme zkušenosti z mnoha rozmanitých zakázek pro obce, kraje, státní podniky i soukromé subjekty, řešili jsme např. sanace starých ekologických zátěží, stabilizace kontaminovaného bahna v rybnících, kalů v odvodňovacích jímkách atp. Se zařízením Allu pracujeme také v zahraničí.
  • Systém Allu dokážeme využít nejen pro chemickou stabilizaci, ale i pro zlepšení vlastností materiálu, jako je pevnost, deformační vlastnosti, dynamická tuhost atp.

POPTAT ALLU

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.