Infolinka telefon Vodní zdroje +420 266 779 114
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Technologie > Norné stěny

Norné stěny

Nachází se váš průmyslový podnik, čerpací stanice nebo třeba sklad pohonných hmot v blízkosti vodního toku? Společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. navrhuje a dodává automatické plovoucí norné stěny pro zajištění havarijních stavů na menších vodních tocích. 

Automatické norné stěny brání šíření kontaminace např. ropných látek při havarijních únicích z průmyslových areálů, produktovodů, za havárií při přepravě atd. 

Plovoucí norná stěna se automaticky přizpůsobí výšce hladiny vody v toku. 

GPS ovládání pomocí textových zpráv umožňuje okamžité spuštění norné stěny na hladinu toku v řádech desítek vteřin po zjištění havárie odesláním SMS zprávy. 

Solární napájení umožňuje instalaci a provoz i v odlehlých lokalitách bez přívodu elektrické energie. Elektronické zabezpečení norné stěny proti poškození či neoprávněné manipulaci. 

Proč nám svěřit instalaci norných stěn?

  • Kromě toho, že v případě nehody zabráníme dalšímu šíření nebezpečných látek, postaráme se i o sanaci území mezi místem havárie a nornou stěnou.
  • Máme zkušenosti s rozmanitými zakázkami pro podniky, správce produktovodů a ropovodů (např. ČEPRO a MERO), povodí řek, kraje, hasiče a další subjekty.

POPTAT NORNÉ STĚNY

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.