Infolinka telefon Vodní zdroje +420 266 779 114
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Zahraniční projekty > Zambie

Zambie

 

DSC_0119.JPG

DSC_0124.JPG

Zakázka „Vybudování zdrojů napájení pro hospodářská zvířata“ v Jižní provincii v Zambii je dílčí zakázkou v rámci rozsáhlého projektu „Zajištění udržitelné a stabilní produkce krmiva pro dojný skot drobných farmářů“. Zakázka se zaměřuje na zajištění dostatečných zdrojů vody pro hospodářská zvířata ve třech komunitách v oblastech _MG_8780.JPG_MG_8572.JPGChoma (Masopo a Mutandalike) a Monze (Siggubu). Předmětem jsou především stavební práce zahrnující vybudování dvou jímacích vrtů včetně infrastruktury pro zásobování vodou a rekonstrukci protržené hráze. Zakázka je realizována od letních měsíců roku 2017 společností Water Supply Choma (Ircon, s.r.o. – vedoucí společník, VODNÍ ZDROJE, a.s. – společník).

Záměrem celého projektu je přispět ke zvýšení příjmu drobných farmářů a minimalizovat každoroční výrazné snižování objemu produkce mléka v období sucha. Projekt je financován Českou rozvojovou agenturou a bude dokončen v červnu 2019.

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.