Infolinka telefon Vodní zdroje +420 266 779 114
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Vrtané studny > Vrtání studní

Vrtání studní

Jak mít dostatek kvalitní pitné vody a zároveň se zbavit složenek za vodné? Pořiďte si ke svému domu nebo chatě vrtanou studnu, její vybudování ale svěřte skutečným odborníkům. Dost vody bez ohledu na množství srážek totiž budete mít pouze tehdy, pokud bude studna vyvrtaná odborně.

Proč nám svěřit hlubinný vrt?

  • S naší technikou se dostaneme až do hloubky 600 m a garantujeme vám odběr vody 1000 litrů denně, což bohatě stačí nejen pro domácnost, ale i zalévání.
  • Vrtáme podle normy ČSN, každý náš vrt s hloubkou nad 30 m je nahlášený na Báňském úřadu a splňuje veškerou legislativu. Neriskujete tak nelegální vrt, kdy se může stát, že firma objednanou práci neodvede nebo ji udělá neprofesionálně a peníze vám nevrátí.
  • Zajistíme vše na klíč: provedeme průzkumný vrt, vypracujeme projekt na studnu, připravíme dokumentaci a vyřídíme potřebná povolení. Poté, co studnu vyvrtáme, namontujeme šachtu a elektroinstalaci. Pokud je voda železitá, nainstalujeme také filtraci.
  • Máme za sebou řádově tisíce studní na klíč a i u vás vyhloubíme vrt, který bude kvalitním a stabilním zdrojem pitné vody, vydrží vám desetiletí a nebude se např. zanášet.
  • Pokud je studna u objektu pro trvalé bydlení, nabídneme vám sníženou sazbu DPH 15 %.

Podívejte se na dalších 8 důvodů, proč nám svěřit vyvrtání studny.

Cena vrtané studny

Za jeden metr vrtání zaplatíte 1000 až 5000 Kč, záleží na průměru vrtu. Přesnou cenu vám sdělíme na základě vaší poptávky, požadavků a dle geologických podmínek v dané lokalitě. 

Z právního hlediska se na vrty vztahují geologické předpisy, u vrtů nad 30 m i báňské předpisy a může je realizovat pouze firma s oprávněním projektovat provádět a vyhodnocovat geologické práce a případně projektovat práce prováděné hornickým způsobem. Obě oprávnění naše firma má.

POPTAT VRTÁNÍ STUDNÍ

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.