Infolinka telefon Vodní zdroje +420 266 779 114
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > stará struktura - NEMAZAT!! > O nás > Certifikáty

Společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. získala za rok 2014 a 2016 ocenění Perspektivní organizace v programu Národní ceny kvality ČR.

 

Vodní zdroj.jpgVodní zdroje.jpg

 C2E_VODNI ZDROJE.jpg

 

Od podzimu 2016 je společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. také držitelem certifikátu „Zelená firma“.

Zelená_firma.jpg

Společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. má od roku 2001 úspěšně zaveden integrovaný systém managementu kvality a environmentu. Společnost je držitelem certifikátů kvality a environmentu podle norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. Systém managementu je implementován do procesu řízení zakázky (inženýring) v hydrogeologii, sanacích, ekologii a ve vodním hospodářství.

V současnosti je společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. certifikována společností TÜV NORD Czech, s.r.o.

Certifikací společnost VODNÍ ZDROJE, a.s. reaguje na požadavky svých zákazníků a současně plní vlastní strategický záměr být úspěšnou firmou, která se zaměřuje na management kvality a podnikové ochrany životního prostředí. Funkční a účinný integrovaný systém managementu se projevuje upevněním a dalším zlepšováním postavení společnosti nejen na domácím trhu, ale i ve spolupráci se zahraničními subjekty.

Dokument, popisující politiku jakosti a environmentu společnosti VODNÍ ZDROJE, a.s. si můžete přečíst ZDE.

 

cert1.JPG  cert2.JPG cert3.JPG  cert4.JPG

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.